АРХІЄПИСКОП АФАНАСІЙ ПРИВІТАВ АРХІЄПИСКОПА ХАРКІВСЬКОГО І СЛОБОЖАНСЬКОГО МИТРОФАНА З ТЕЗОІМЕНИТСТВОМ ТА ЮВІЛЕЄМ

У субуту, 17 червня 2023 року, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє святителя Митрофана, Патріарха Константинопольського, Архієпископ Одеський і Балтський Афанасій у співслужінні архієреїв Православної Церкви України співслужив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у місті Харків.
Від Одеської єпархії та від себе особисто Архієпископ Афанасій привітав Правлячого Архієрея Харківщини, Архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофана з нагоди його тезоіменитства і 45-ліття від дня народження та побажав многая і благая літа потрудитися на ниві Христовій.
Завершилось святкове Богослужіння виголошенням уставного многоліття.