АРХІЄПИСКОП АФАНАСІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА КОСТЯНТИНА І ОЛЕНИ

У суботу перед Трійцею, 03 червня 2023 року, коли свята Церква вшановує пам'ять святих рівноапостольних Костянтина і Олени, на запрошення настоятеля однойменного храму міста Одеси, ієрея Павла Карнашова, Архієпископ Одеський і Балтський Афанасій очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята.
Владика привітав вірян молодої парафії, які зібралися на престольне свято та закликав Боже благословення на настоятеля, меценатів та парафіян храму Божого!
У свою чергу настоятель, отець Павло, подякував Високопреосвященному владиці, парафіянам та гостям свята за допомогу в облаштаванні храму і спільну молитву.
Завершилось святкове богослужіння виголошенням уставного многоліття.